.

.

New
Универзален КАБЕЛ За Полнење Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Кабел За Напојување На Ѕид Кабел За Напојување Компатибилен Со DeWalt DXAEJ14 1400 Врвен Засилува?

Универзален КАБЕЛ За Полнење Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Кабел За Напојување На Ѕид Кабел За Напојување

DEN 223.84

Тековен
Во продавницата

Тековен Рејтинг : 10а максимален Напон : 240v Максимална Вкупна должина : 5,5 стапки Издржливост : Користете го овој разноврсен кабел за напојување од 5 стапки (1,5 м) за да стигнете до вашата опрема и да испорачате безбедна сигурна моќност. Безбедност : Се Одликува со целосно обликуван дизајн кој обезбедува максимална издржливост и долг век на траење. Компатибилен Со Dewalt DXAEPS2 Професионална Електрана, DXAEJ14 1400 Врв Засилувач Скок Стартер 120v 60 Hz 13w Влез. Гаранција : 180 Дена Гаранција За Враќање На Парите/24 Месеци Гаранција, имајќи какво било прашање за нашиот производ, ве Молиме контактирајте преку ПРОДАВАЧОТ ЗА КОНТАКТ со вашата нарачка за да стигнете до нас, ние ви нудиме 24 часа поддршка за услуги на клиентите и бесплатна техничка поддршка за живот. 2-Наизменична СТРУЈА Кабел За Полнење Кабел За Напојување Ѕид Кабел За Напојување Компатибилен Со Dewalt DXAEJ14 1400 Врв Засилувач Автомобил Скокни Стартер DXAEPS2 Професионални.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди