.

.

New
Bandelicious сет од 3 ленти за колк-ленти за отпор за вежбање на лекови и нозе, вежби за дома и активирање на мускулите-Не-лизгачки премиум дизајн-3 различни нивоа на отпорн

Bandelicious сет од 3 ленти за колк-ленти за отпор за вежбање на лекови и нозе, вежби за дома и активирање

DEN 376.00

Тековен
Во продавницата

Брз и ефикасен : Дали барате брз и ефикасен начин за проследување на тие неколку вишок килограми? Дали сакате да уживате во оние извајани бутови кои изгледаат неверојатно во вашиот костум за капење? Бензините ленти за отпорност на колкот се совршено решение! Материјал за квалитетен врвен квалитет : Овие женски вежби се направени од супериорен квалитет, екстра-недостапни материјали, посебен спој на ткаенина што може да ја истегне и да ја зачува неговата форма без да се деформира или да се крши со текот на времето!. Видливи резултати : Bandelicious Hip лентите ги активираат вашите лепила и се ослободат од таа подуена, маст на стомакот, во исто време обезбедување одлична поддршка за вежбање за нозете и бутовите! Вашата мобилност и рамнотежа ќе се подобрат, додека ја зголемувате основната јачина!. Дизајн против лизгање : За разлика од слични производи на пазарот, овие додатоци за вежбање на хип-бендови доаѓаат со практичен дизајн против лизгање што ги спречува ткаенините да се навлезат на вашиот пат и да ја превртуваат вашата кожа за време на интензивни рутини. Плус, бесплатната вклучена торба за складирање и транспорт ви го олеснува животот!. Повеќенаменски тренингот : Овие вежби може да се користат за широк спектар на програми за вежбање, вклучувајќи истегнување, електрична енергија, пилатес, јога, клупа за печат, склекови, сквотови, вкрстено вклопување и многу повеќе. Изберете го омилениот и започнете да работите на вашето идеално тело денес!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди