.

.

New
Наставникот создаде ресурси за пластична корпа за книги, пакет од 6

Наставникот создаде ресурси за пластична корпа за книги, пакет од 6

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Купете книги, папки, врзива, списанија, тетратки и многу повеќе! Секоја корпа за книги мери 5 1/2 "L x 11 3/8" W x 7 1/2 "H. Одличен пластичен организатор! и многу повеќе! Одличен пластичен организатор!. Додадете малку стил на вашата организација со овие пластични канти за книги. Чувајте книги, папки, врзива, списанија, тетратки и многу повеќе! Секоја корпа за книги мери 5 1/2 "L x 11 3/8" W x 7 1/2 "H. Се продава како пакет од 6 канти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди