.

.

New
Gaoye 5 пакет модни мачки очи очи за читање очила за жени, компјутерски сини светли читатели против сјај со синџир на очила

Gaoye 5 пакет модни мачки очи очи за читање очила за жени, компјутерски сини светли читатели против сјај

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Сините очила за блокирање на светлина : дизајнирани да ја намалат изложеноста на блуна од природни и дигитални извори на екранот, додека го олеснувате напрегањето на очите, сините блокаторски очила исто така можат да ве заштитат од спиење подобро и да спречат заболувања на очите Професионална заштита на очите : Лесна рамка за очила TR90 со ергономски влошки на носот и пролетни шарки за удобно носење, поликарбонат леќи за да се исполни вашата голема побарувачка за прецизна јачина и јасно зголемување на очилата. Огромни очила за очи за очи : Дизајнерски рамки за очила за жени, уникатни очила за очила, трендовски и практични, редефинирајќи ги измамниците, ги заштитуваат очите додека се модерни. Одлична вредност лажни очила : 5 очила за очи за очи за жени, 1 стилски ланец на очила, 5 убави меки куќи, 1 чаша крпа за чистење, 1 сет за тестирање на анти-сини зраци. Загрижени шопинг : 1000 дена гаранција, секој скршен проблем се случува само контактирајте го продавачот за да го решите проблемот сè додека не бидете задоволни. Сините очила за блокирање на светлина : дизајнирани да ја намалат изложеноста на блуна од природни и дигитални извори на екранот, додека го олеснувате напрегањето на очите, сините блокаторски очила исто така можат да ве заштитат од спиење подобро и да спречат заболувања на очите. Професионална заштита на очите : Лесна рамка за очила TR90 со ергономски влошки на носот и пролетни шарки за удобно носење, поликарбонат леќи за да се исполни вашата голема побарувачка за прецизна јачина и јасно зголемување на очилата. Огромни очила за очи за очи : Дизајнерски рамки за очила за жени, уникатни очила за очила, трендовски и практични, редефинирајќи ги измамниците, ги заштитуваат очите додека се модерни. Одлична вредност лажни очила : 5 очила за очи за очи за жени, 1 стилски ланец на очила, 5 убави меки куќи, 1 чаша крпа за чистење, 1 сет за тестирање на анти-сини зраци. Загрижени шопинг : 1000 дена гаранција, секој скршен проблем се случува само контактирајте го продавачот за да го решите проблемот сè додека не бидете задоволни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди