.

.

New
Анкус Голем Накит Кутија Оклоп Облекување Градите Со Затворачи Нараквица Прстен Организатор

Анкус Голем Накит Кутија Оклоп Облекување Градите Со Затворачи Нараквица Прстен Организатор

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Број на модел : Кутија За Накит Оптоварување : 100 кг. Употреба : Накит. Карактеристика : Еколошки. Функција : Порибено. Нов Голем Накит Кутија Оклоп Облекување Градите Со Затворачи Нараквица Прстен Организаторсовршен за складирање на сите видови накит или personal ситници итн.Отстранливиот дизајн обезбедува повеќе простор.Чувајте го вашиот накит и мали нешта во добар редфутролата доаѓа со брава и клуч,огледало на горниот капак.Три слоја, сите тие се одвојуваат и лесно се ставаат сите видови накит и не грижете се да се измешаат заедно.Со рачка на врвот на случајот.Исто така како убав подарок.Материјал : Стп Кожа Боја : Бежезиза : 17 х 13,5 х 12кмпакување Вклучени : 1 Х Кутија За Накит (Не Вклучувајќи Го И Накитот)Забелешка : Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см.Специфики на предметот : Број На Модел : Накит Кутија : 100 кгусе : Накит Карактеристика : Еко-Пријателска Карактеристика : Складиран Капацитет : > 65 алпски шеќерна решетка количина : Накит Кутија Техника : Сјајпроизвод : Накит Кутија : Модерен Материјал : Кожа : број на Полигонмодел : Накит Кутија Боја : бежподдршка : паѓање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди