.

.

New
20 парчиња кристал риенстон стакло Орнаменти за убавина Аурора нокти Арт Хечет Аурора Иридисценција Специјална форма-Стан-стан-

20 парчиња кристал риенстон стакло Орнаменти за убавина Аурора нокти Арт Хечет Аурора Иридисценција Специјална форма-Стан-стан-

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Боја : желе бела Количина : 1000. Големина : Светлината на небото. Број на модел : вежба за нокти. Број на парчиња : една единица. Боја : желе бела. Количина : 1000. Големина : Светлината на небото. Број на модел : вежба за нокти. Број на парчиња : една единица. Спецификации на артиклите : Количина : 1000 SIZE : Светлината на Heaven Model Број : Нокти за вежбање на парчиња : Еден Unitorigin : Enderland Chinacolor : Multicolornet Содржина : 20 / Package Nail Категорија на производи : Секвенци за нокти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди