.

.

New
Заградата за долги стапчиња за рачка и прилагодлива лента за глава компатибилни за слушалките за потрага 2 VR

Заградата за долги стапчиња за рачка и прилагодлива лента за глава компатибилни за слушалките за потрага 2 VR

DEN 648.00

Тековен
Во продавницата

Подобрена VR игра Импресивно искуство : Двете во една продолжена заграда (симулатор за голф) специјално дизајниран за Meta/Oculus потрага, Quest 2 и Rift S HEADEST Controller, го прави искуството за игри пореално во станицата за игри со виртуелна реалност, особено погодно за домашна плоча Кошарка, тенис од прва личност, рекет : NX, Badmenton Kings VR, Golf+ и така натаму Материјал со висок квалитет : Задебелени рачки за зафаќање на пена-Делот од продолжениот зафат во контакт со дланката е изработен од висококвалитетен мек и удобен сунѓер, стабилен зафат, апсорпција на пот, анти-лизгање. Безбедно и цврсто : Продолжениот дизајн на фиксна чаша школка може ефикасно да ги поправи рачките на играта. Контролорите на допир можат лесно и цврсто да се фиксираат на продолжената поддршка на рачката преку еластична лента за одвојување за да се спречи рачката да падне од продолжената поддршка на рачката во игрите. Super Fit : Компатибилен за слушалките за VERE 2 VR, замена на лентата за надградба на главата за Elite 2 Elite Strap, обезбедува 100% натпревар, премиум ергономската лента ја зголемува рамнотежата, поддршката и стабилноста додека играте VR игри. Надградете го вашето искуство : Флексибилната заграда ја поддржува вашата глава подолго, поудобно време на игра, нашиот глава е пондерирана токму, така што слушалките веќе не се предни, тоа прави огромна разлика во искуството на VR во потрагата 2. Подобрена VR игра Импресивно искуство : Двајцата во една продолжена заграда (симулатор за голф) специјално дизајнирана потрага по потрага, потрага 2 и Рифт С Слушалките за допир, го прави искуството за игри пореално во станицата за игри со виртуелна реалност, особено погоден за кошарка за домашни плочи, тенис од прва личност, рекет, рекет, рекет : NX, Badmenton Kings VR, Golf+ и така натаму. Подобрена VR игра Импресивно искуство : Двете во една продолжена заграда (Симулатор за голф) Специјално дизајниран потрага, потрага на контролорот на слушалките на Quest 2 и Rift S, го прави искуството за игри пореално во станицата за игри со виртуелна реалност, особено погоден за кошарка за домашни плочи, прво лице, прво лице Тенис, рекет : NX, Badmenton Kings VR, Golf+ и така натаму.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди