.

.

New
Трансформирајте Рачен Камион СО РОТИХОМЕЗИ, Преклопна Пренослива Количка За Рачна Количка Со Рамно Лежиште, Корисна Количка За Доли, Преклоплива За Лесно Складира

Трансформирајте Рачен Камион СО РОТИХОМЕЗИ, Преклопна Пренослива Количка За Рачна Количка Со Рамно

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

€ДВОЈНА НАМЕНА 2 ВО 1 ДИЗАЈН€ 2 во1 рачниот камион за преклопување може лесно да се преклопи или да се расплетува во колички на тркала за неколку секундиКога не се користи, количката за багаж може целосно да се преклопи рамно за полесен транспорт и складирање во автомобилот,под креветот,во плакарот или гаражата. ●ПРЕМИУМ ПРЕНОСЛИВА АЛАТКА и КОЛИЧКА за ДВИЖЕЊЕ ● Изработена Од алуминиумски легури, цврста конструкција со дебела рамка од нерѓосувачки челик и четири премиум тркала, овој рачен камион што може да се преклопи може да издржи до 330 килограми. Премиум тркалата го прават вашиот живот попријатен со непречено тркалање без бучава. ●ТЕШКИ И ИЗДРЖЛИВИ q Изработени Од компактни и цврсти материјали можат да Соберат капацитет до 330 фунти. Големата платформа против лизгање и таблата со лопати обезбедуваат стабилно работење на стоката, носат повеќе и не паѓаат, ве молиме ставете стока во средината на основата на камионот и внимавајте на брзината за време на употребата, исто така одете бавно кога ја користите на груб пат. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН И ШИРОКО КОРИСТЕН● рачниот камион За Трансформација е погоден за шопинг, деловно патување,ракување со товар, движење на багаж, носење на отворено, испорака на товар во магацин, преселба на куќа, секојдневна употреба во канцеларија и така натаму. ●ТЕЛЕСКОПСКА РАЧКА● Рачка телескопи до 36,2 инчи за практично ракување со товарот. Рачниот зафат е покриен со мека гумена пена за удобност и дополнителна цврстина на зафат. Дозволете ми да ве запознаам со љубезна количка која го зема предвид вашиот агол на телото. ●ДИЗАЈН на РАМНО ПРЕКЛОПУВАЊЕ ● овој рачен камион што може да се преклопи може лесно да се преклопи за неколку секунди. Кога е преклопена,големината е 25,4€15,4€4,3 инчи, тежината е околу 16,3 фунти, благодарение на уникатниот и иновативен преклопен рамен дизајн, погоден е за носење или лесно складирање во багажникот на автомобилот, под кревет, помеѓу домаќинствата и просториите за складирање или гаражи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди