.

.

New
САД запечатуваат рефус-RS-S50WFDA-88 Бела FDA силиконска гумена ролна без лепило, 50A, 3/16 Висина, ширина 36, должина од 7

САД запечатуваат рефус-RS-S50WFDA-88 Бела FDA силиконска гумена ролна без лепило, 50A, 3/16 Висина,

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Форма : ролна; Материјал : силикон; Одделение : храна; Дурометар : 50А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3/16 "; ширина : 36"; Должина : 7 стапки. Боја : бела; Текстура : мазна. Јачина на затегнување : 700 psi; Издолжување : 4; Јачина на солза : 15 N/mm; Компресија за компресија : 0,3; Густина : 1,25 g/cm3. Опсег на температура : -80 ° до 450 ° F; Спецификации се сретнаа : ASTM D2000 GE 505, FDA 21 CFR 177.2600, MIL-A-A-59588 Type 2 A. Продавници за продавници; Автомобилско гориво-инјектирање-добро-над-воздух-надлежби. Продавници за продавници; Автомобилско гориво-инјектирање-добро-над-воздух-надлежби.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди