.

.

New
Аудио-кабел со низок профил TA3F Mini-XLR 3-пински женски до заклучување-3,5 mm-TRS Правен агол за Sennheiser EK 2000 | Sony UWP | Звучни уреди 633 688 Балансиран излезен кабел Алвин Кабли

Аудио-кабел со низок профил TA3F Mini-XLR 3-пински женски до заклучување-3,5 mm-TRS Правен агол за Sennheiser

DEN 623.84

Тековен
Во продавницата

Погоден за професионален влез на линијата TA3 M од Sennheiser EK 2000/ EK 500 G4/ Senal AWS-2000 R/ Sony UWP на звучни уреди 633/688/664 [CL-6] Насоката за рутирање на TA3 F може да се прилагоди. Кабелот излегува од страната, така што нема да блокира други приклучоци. Прилагодените капачиња се вбризгувани од висококвалитетен алуминиумски материјал, а школките се сопствено прецизно кастинг со мат метална завршница и иглички за контакт со злато. SOMER SO-D14 аудио кабел со ултра-мека ПВЦ јакна е до 40% полесен од стандардниот кабел, кој е пофлексибилен и издржлив. Приклучок А : Оригинален алуминиум TA3 F 3 пински мини XLR женски; Приклучок Б : Десен агол мини 3,5 мм заклучување TRS. Должина на кабелот : 20 инчи/ 50 см. Можеме да ги прилагодиме каблите со друга должина, ако ви требаат сопствени кабли, испратете ни порака пред да ја поставите нарачката. Погоден за професионален влез на линијата TA3 M од Sennheiser EK 2000/ EK 500 G4/ Senal AWS-2000 R/ Sony UWP на звучни уреди 633/688/664 [CL-6]. Насоката за рутирање на TA3 F може да се прилагоди. Кабелот излегува од страната, така што нема да блокира други приклучоци. Прилагодените капачиња се вбризгувани од висококвалитетен алуминиумски материјал, а школките се сопствено прецизно кастинг со мат метална завршница и иглички за контакт со злато. SOMER SO-D14 аудио кабел со ултра-мека ПВЦ јакна е до 40% полесен од стандардниот кабел, кој е пофлексибилен и издржлив. Приклучок А : Оригинален алуминиум TA3 F 3 пински мини XLR женски; Приклучок Б : Десен агол мини 3,5 мм заклучување TRS. Должина на кабелот : 20 инчи/ 50 см. Можеме да ги прилагодиме каблите со друга должина, ако ви требаат сопствени кабли, испратете ни порака пред да ја поставите нарачката. Кабли на Алвин Професионален конектор и производител на кабел, ние произведуваме и продаваме економични конектори, како и кабли. Се надевам дека нашите производи можат да ја задоволат вашата побарувачка. Покрај тоа, дозволено е да ги прилагодите каблите според вашите барања.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди