.

.

New
Замена на конекторот за приклучок HDMI Port Socket Конектор Компатибилен со PS4 SLIM/PRO Aluminum HDMI Slim Port Socket Electronic додатоци Сребрена сребро

Замена на конекторот за приклучок HDMI Port Socket Конектор Компатибилен со PS4 SLIM/PRO Aluminum HDMI

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Компатибилен со PS4 тенок/компатибилен со PS4 Pro Идеален дел за замена за неисправен, скршен, оштетување или истрошен приклучок за приклучок за порта HDMI. Потребно е расклопување на конзолата и опрема за лемење за да се вклопи. Пакетот вклучува : 1x HDMI конектор за интерфејс на приклучокот за приклучок за порта. Не е компатибилен со конзолата PS4 10xx / 11xx / 12xx модели, ве молиме, проверете ја фотографијата на производот пред да ја купите. Компатибилен со PS4 тенок/компатибилен со PS4 Pro. Идеален дел за замена за неисправен, скршен, оштетување или истрошен приклучок за приклучок за порта HDMI. Потребно е расклопување на конзолата и опрема за лемење за да се вклопи. Пакетот вклучува : 1x HDMI конектор за интерфејс на приклучокот за приклучок за порта. Не е компатибилен со конзолата PS4 10xx / 11xx / 12xx модели, ве молиме, проверете ја фотографијата на производот пред да ја купите. Описи на предмети : -компомпатибилни со PS4 тенок/компатибилен со PS4 Pro.-идеален дел за замена за неисправни, скршени, оштетувања или истрошени HDMI приклучоци за приклучок за приклучок. Конектор за интерфејс HDMI Port Socket.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди