.

.

New
[6 боја] Собрани нагласувачи за навлегување во дизајн, операција со една рака

[6 боја] Собрани нагласувачи за навлегување во дизајн, операција со една рака

DEN 143.20

Тековен
Во продавницата

✔ Погодно повлекување на неонски високи пенкала со светло, флуоресцентно пигментирано мастило засновано на вода за одлична водоотпорност и отпорност на светлина што еднаш се исуши Класичниот врв на длето привлекува линии ширина приближно 1мм-4 мм. ✔ Само кликнете и обележете. Операцијата со една рака значи дека нема капа за отстранување или губење. Патентиран дизајн на печат за да се обезбеди дека мастилото никогаш не протекува. Големите клипови ги прават овие нагласувачи лесни за носење во џеб и ги спречуваат да се оддалечат. ✔ Посветли и похрабри неонски флуоресцентни бои можат да апсорбираат и да рефлектираат повеќе светлина од конвенционалните бои. Мастило за брзо сушење е водоотпорно и отпорни на избледени. Нема да размачкам кога ќе се истакне преку молив или мастило. ✔ Одлично за учениците, наставниците и сите помеѓу нив. Единствените живописни бои се совршени за планери за кодирање во боја и украсување, списанија, тетратки и упатства за студии. Тие ќе направат совршена алатка за студирање или додаток на планер. ✔ Нетоксичен, без киселина, без ксилен и без мирис. Во согласност со EN 71-3 и ASTM-D 4236, пријателски за животната средина и совршено безбеден за употреба и од деца и возрасни. Едногодишна гаранција за бесплатна замена и гаранција за враќање на 100% пари. Attom Tech е професионален производител на производи за домаќинства, имаме тим за професионално истражување и развој. Нашата мисија е да им обезбедиме на нашите клиенти разновиден спектар на производи кои се и сигурни и практични, што го прави вашиот секојдневен живот поудобен. Со нашата посветеност на квалитетот, Attom Tech е посветена на тоа да биде извор на најважни работи за домаќинства. Tomorotec® нуди производ со највисок квалитет на стандарди. Нетоксичен, без киселина, без ксилен и без мирис.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди