.

.

New
Преносна гардероба за плакари за DIY, пластичен модуларен организатор за складирање на коцка со врати идеална за дневна соба во спална соба, 3 коцки-црни L39XW37XH129CM

Преносна гардероба за плакари за DIY, пластичен модуларен организатор за складирање на коцка со врати идеална

DEN 1935.84

Тековен
Во продавницата

Преносен и издржлив плакар : Магнетниот панел е тенок и лесен, но тежи повеќе од другите обични преносни складишта Челичната рамка ја одржува структурата силна и стабилна, додека главниот дел од панелот е мека плоча од смола, конекторот е изработен од пластичен ПП, што го прави уредот полесен, но посилен. DIY прилагодлива гардероба : Можете да го направите плакарот на кој било начин според вашиот простор и потреби, во зависност од тоа како ја конструирате коцката! Флексибилно и забавно е да направите свои сопствени форми. Простран простор за складирање : Коцките за складирање ви даваат дополнителен простор за тешка облека, преклопена облека и предмети. Може да се користи како лавици за складирање, складирање на плакари, кабинети за играчки, организатори на предиво, полици за книги, кабинети за чевли, организатори на коцка, итн. Лесни за инсталирање : Лесни и едноставни упатства во пакувањето го олеснуваат склопот без напор и расклопување лесно. [Одржување без загриженост] : Гардеробата за пропуст на прашина спречува облеката да биде валкана, а водоотпорна табла е лесна за чистење. На вратата има рачка на дупка за циркулација на воздухот и да се спречи акумулација на мирис. Додадете стил и складирање во која било просторија со оваа преносна плакарот за складирање на кабинетот за кабинети за пластични фиоки за пластични фиоки. Цврстите челични цевки имаат силен капацитет на лежиште. Случајот со смола може да ја заштити облеката од нечистотија и е лесен за чистење. Идеално за која било дневна соба, спална соба или мал простор како преполн дом, таа обезбедува доволно простор за чување играчки, ќебиња, облека, чевли и други предмети за да ги задржи уредни и уредни и да ги декларирате секој простор. Карактеристики : 1. задолжително за секое домаќинство. Со концизен и елегантен стил. Тој е во состојба да ја заштити облеката од нечистотија. Силен капацитет на лежиште. Од одлични материјали што ги усвојува. Помогнете да ја класифицирате вашата неуредна облека за да го намалите времето за пребарување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди