.

.

New
Koleso Electric Greating Piglt Pister Pilliers Pliers Farm Exevery Areptrices Allass Cutter Tear Cute Clugn Coop Pig With antures 1 PC-28502, Black, S

Koleso Electric Greating Piglt Pister Pilliers Pliers Farm Exevery Areptrices Allass Cutter Tear Cute

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

100% сосема нов, висок квалитет Може да се користи постојано. Лесен за употреба или инсталирање. Големината се мери со раце, ве молиме дозволете мала грешка на мерењето. Погоден за градинарство, саксија, расадник, итн. Име : Електро-термичко греење на опашката за греење Материјал : висококвалитетен кабел за напојување : околу 190 см Користете напон : 20 V моќност : 150 W интерфејс за напојување : Американски стандарден и европски стандарден предмет за апликација : Објект за овци коати свињи Пакување : Совети за купувачи од 1 компјутер : Црвената рачка има контролиран прекинувач Црната рачка нема контролирана функција за прекинувач : Спречете ги опашките за залак од прасиња едни од други електро-термички спречуваат инфекција ефикасно да забележите : големината се мери со раце, ве молиме, дозволете мала грешка на мерењето. Бојата на фотографијата може да биде малку поразлична од вистинскиот производ заради прикажување на боја на различни монитори.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди