.

.

New
Следен брат HD Plus Сателитски приемник 1080p Full HD WiFi HDMI USB YouTube Easy Control Firmware Update Turkish Made

Следен брат HD Plus Сателитски приемник 1080p Full HD WiFi HDMI USB YouTube Easy Control Firmware Update Turkish

DEN 1161.60

Тековен
Во продавницата

1080p Full HD Поддршка на TKGS. Скарт конекција. Wi-Fi компатибилен. Пристап на You Tube. Временска прогноза. Клучни карактеристики : Зачудувачки 1080p Full HD видео : Уживајте во кристално чисти слики со живописни бои и детали. Поддршка за Wi-Fi : Поврзете се без напор со вашата мрежа користејќи ја компатибилноста USB Wi-Fi (MT-7601). HDMI и USB порти : имаат корист од разноврсни опции за поврзување за лесна интеграција. Пристап до You Tube и временска прогноза : Уживајте во дополнителни содржини и информации директно на вашиот телевизор. Поддршка на TKGS : Останете ажурирани со автоматски ажурирања на канали за искуство без проблеми. Лесна контрола : Користете еден далечински управувач за контрола и на вашиот ТВ и сателитски приемник. Ажурирање на фирмверот : Чувајте го вашиот уред ажуриран и работи непречено со поддршка за USB порт.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди