.

.

New
Сертифицирана меѓународна работилница на Дедо Мраз 16 компјутер. Сет за вечера, услуга за 4, Работилница за работилница на Мултикорор и Дедо Мраз, Правоаголен послуж

Сертифицирана меѓународна работилница на Дедо Мраз 16 компјутер. Сет за вечера, услуга за 4, Работилница

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Производ 1 : Сет вклучува : Четири секоја : 11 "Вечерани плочи, 9" Десерт/салата плочи, 5,25 "сладолед/садови за десерт и 16 чаши Производ 1 : Изработено со трајни земјени производи. Производ 1 : дизајниран од Сузан Вингет. Производ 1 : Совршено за празнично јадење и забавно и секојдневна употреба. Производ 2 : Вклучува : Работилница на Дедо Мраз, Правоаголен послужавник, 14 "x 10". Производ 2 : Изработено со трајни земјени производи. Производ 2 : Димензии на артикалот : 14 "x 10" x 1 " . Производ 2 : Совршен за празнично јадење и забавно и секојдневна употреба. Производ 1 : Сет вклучува : Четири секоја : 11 "Вечерани плочи, 9" Десерт/салата плочи, 5,25 "сладолед/садови за десерт и 16 чаши. Производ 1 : Изработено со трајни земјени производи. Производ 1 : дизајниран од Сузан Вингет. Производ 1 : Совршено за празнично јадење и забавно и секојдневна употреба. Производ 2 : Вклучува : Работилница на Дедо Мраз, Правоаголен послужавник, 14 "x 10". Производ 2 : Изработено со трајни земјени производи. Производ 2 : Димензии на артикалот : 14 "x 10" x 1 " . Производ 2 : Совршен за празнично јадење и забавно и секојдневна употреба. Сертифицирана меѓународна работилница на Дедо Мраз 16 компјутер. Сет за вечера, услуга за 4, мултиколорцелерати на празниците со 16 компјутерски меѓународни компјутери “. Работилница на Дедо Мраз „Сет за вечера дизајниран од популарниот уметник Сузан Вингет. Поставете ја вашата празнична маса со овие керамички парчиња украсени со прекрасни сцени на Дедо Мраз што ја вчитуваат санки на неговата работилница на Северен Пол. Секој сет вклучува 4 -11 инчи за вечера, 4 избрани 9 инчи десертни плочи, 4 избрани 16 мл. Чаши и 4 разновидни 5,25 инчи. H чинии за сладолед. Координирање на сервиси и 3-Д додатоци се достапни за да се заврши изгледот на Божиќ во вашиот дом. Спроведување на Правоаголна служба на работилницата на Меѓународната Дедо Мраз, Правоаголна служба за правоаголна служба, 14 „x 10“, мултиколорцелерај ги празниците со правоаголен чинија „Работилница за Дедо Мраз“, дизајниран од популарниот уметник, дизајниран од популарниот уметник, дизајниран од популарниот уметник, дизајниран од популарниот уметник Сузан Вингет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди