.

.

New
Fitbag го победи сивиот прилагодено прилагодено ракав за ZTE Axon M. Fine Nappa Rage Cage со интегрирана обвивка за микрофибер за чистење на дисплејот

Fitbag го победи сивиот прилагодено прилагодено ракав за ZTE Axon M. Fine Nappa Rage Cage со интегрирана обвивка

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Hands Ewn за совршено да се вклопи за ZTE Axon M Оваа торба ќе одговара само на ZTE Axon M без никаков дополнителен случај, покритие, браник или слично. Многу фина и модерна кожа од јагнешко кожа од кожа. Интегрирана постава за микрофибер на Hightech за прикажување и чистење на телефони. Апсолутно врвен квалитет. Направено во Германија. Гаранција 24 месеци. Hands Ewn за совршено да се вклопи за ZTE Axon M. Оваа торба ќе одговара само на ZTE Axon M без никаков дополнителен случај, покритие, браник или слично. Многу фина и модерна кожа од јагнешко кожа од кожа. Интегрирана постава за микрофибер на Hightech за прикажување и чистење на телефони. Апсолутно врвен квалитет. Направено во Германија. Гаранција 24 месеци. По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа прилично гаден : отпечатоците од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадни! Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да земете крпа за чистење на леќи и да го исчистите вашиот телефон. Но, дали некој секогаш треба да има крпа за чистење на леќи со него/неа? Зарем не е досадно? Сега, се најде вистинското решение : ја зедовме најдобрата ткаенина за микрофибер и ја интегриравме во торбите. Поставата на нашите Fit Bags е исклучиво направена од високо квалитетен микрофибер, осигурувајќи дека вашиот телефон е секогаш чист!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди