.

.

New
Тенка црвена линија со секира со знаме на секира Тактички пожарникар ЕМТ болничари 3М рефлексивни налепници за декларирање x

Тенка црвена линија со секира со знаме на секира Тактички пожарникар ЕМТ болничари 3М рефлексивни налепници

DEN 207.84

Тековен
Во продавницата

Мерки (ширина 4 инчи) x (високи 2,25 инчи) Тенката црвена линија е симбол што се користи во САД и Канада од страна на пожарникарите и другите. Направено од Империја Тактичка САД. Супер висока Qulation 3 M рефлексивна. 7 -10 години на отворено Гуренте. Застапниците на симболот тврдат дека идентификаторот има за цел да покаже поддршка за противпожарната служба. Оваа декларација е рефлексивна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди