.

.

New
ЕСОНИО Спиење Слушалки За Бучава Поништување На Слушалки За Спиење, Невидливи Слушалки За Спиење Со Микрофон Вистински Безжични Слушалки Слушалки За Странични Пр?

ЕСОНИО Спиење Слушалки За Бучава Поништување На Слушалки За Спиење, Невидливи Слушалки За Спиење Со Микрофон

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

[удобно носење за странични прагови ]слушалките за спиење Се удобни и лесни за носење Ако ги носите лесно, тие нема да ви ги скршат ушите дури и ако лежите на страна. Слушалките за спиење се дебели само 0,5 инчи, кршејќи го традиционалниот рамен дизајн и дизајнирани за прагови, за да можете безбедно да спиете цела ноќ. [Интелигентно намалување на бучавата]слушалките за спиење ви овозможуваат да уживате во тивок сон, ефикасно и интелигентно да ја елиминирате бучавата од околината и да создадете тивка средина за спиење за вас. Без разлика дали станува збор за пауза за ручек во канцеларија, или автобус, метро, службено патување или секојдневен сон, слушалките за спиење можат да ви помогнат безбедно да спиете и да се грижите за вашиот сон. [Долго траење на батеријата]слушалките за спиење со преградата за полнење можат да ви обезбедат 6 часа време на употреба, без разлика дали спиете или излегувате, не треба да се грижите за проблемите со батеријата во текот на целиот ден.2] слушалките за спиење користат bluetooth 5.2 чип, што ви дава поширок опсег на пренос, постабилен сигнал и помало моментално одложување. Не треба да го носите вашиот мобилен телефон кога одите во тоалет кога одите во кревет, а исто така може да ги прикаже вашите омилени песни или звуците на птиците, дождот и брановите. [Потсетување за затоплување]Ви Благодариме за поддршката НА СЛУШАЛКИТЕ ЗА СПИЕЊЕ ЕСОНИО. Имаме едномесечна бесплатна услуга за враќање и размена и тримесечна услуга за зачувување на вредноста. Во случај на намалување на цената, можете да аплицирате за враќање на разликата. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате во секое време. Ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. [удобно носење за странични прагови ]слушалките за спиење Се удобни и лесни за носење. Ако ги носите лесно, тие нема да ви ги скршат ушите дури и ако лежите на страна. Слушалките за спиење се дебели само 0,5 инчи, кршејќи го традиционалниот рамен дизајн и дизајнирани за прагови, за да можете безбедно да спиете цела ноќ. [Интелигентно намалување на бучавата]слушалките за спиење ви овозможуваат да уживате во тивок сон, ефикасно и интелигентно да ја елиминирате бучавата од околината и да создадете тивка средина за спиење за вас.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди