.

.

New
Fillips Brush Mini Monster Vent 5 P серија

Fillips Brush Mini Monster Vent 5 P серија

DEN 223.84

Тековен
Во продавницата

Единечни нишки од поли-врзан најлон за пенетрација и кревање Единечни нишки од поли-врзан најлон за пенетрација и кревање. Целосно вентилатор за да го зголеми протокот на воздух. Изградбата на главата на Холо ја намалува тежината. Гумен зафат за контрола. Fillips Chush Mini Monster Vent 5 P серија (дијаметар од 2,25 “).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди