.

.

New
Северно лице TNF Box Trucker, TNF Black/Horizon Red, една големина

Северно лице TNF Box Trucker, TNF Black/Horizon Red, една големина

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Платно, памук, мрежа Направени во САД или увезени. Затворање на привремено. Каминувачот за лого на TNF Classic-Fit TNF има рециклирана мрежа назад, предни панели од памучно платно и прилагодливо затворање на Snapback. Прилагодливо вклопување. Оваа капа има прилагодливо затворање на Snapback за персонализирано вклопување. Со безбедно вклопување, никогаш нема да мора да се грижите за губење на шапката кога вашите авантури се диви. Премиум ткаенина. Направено од премија, 100% памучно платно, оваа капа со средна тежина обезбедува издржливост без оглед во кои услови ќе истражувате. Лесно е да се носите и да се грижите, ќе го сакате без напорниот изглед и да се чувствувате каде и да одите. Преземете го денот. Суштински главен плакар, оваа капа е класика за пешачење, камиони или само да се врати назад. Спарете го со омилената јакна, парка, худи или пуловер и гордо облечете ја значката на истражување со северното лице. Место чисто и висат суво. Платно, памук, мрежа. Направени во САД или увезени. Затворање на привремено. Каминувачот за лого на TNF Classic-Fit TNF има рециклирана мрежа назад, предни панели од памучно платно и прилагодливо затворање на Snapback. Прилагодливо вклопување. Оваа капа има прилагодливо затворање на Snapback за персонализирано вклопување. Со безбедно вклопување, никогаш нема да мора да се грижите за губење на шапката кога вашите авантури се диви. Премиум ткаенина. Направено од премија, 100% памучно платно, оваа капа со средна тежина обезбедува издржливост без оглед во кои услови ќе истражувате. Лесно е да се носите и да се грижите, ќе го сакате без напорниот изглед и да се чувствувате каде и да одите. Преземете го денот. Суштински главен плакар, оваа капа е класика за пешачење, камиони или само да се врати назад. Спарете го со омилената јакна, парка, худи или пуловер и гордо облечете ја значката на истражување со северното лице. Место чисто и висат суво. Уживајте во отворениот пат со капакот на камиони со лого на лого TNF TNF TNF.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди