.

.

New
Лицето Боја Стап / Тело Боички Сет од 12 шминка за Лицето &засилувач; Тело Од Месечината Креации-0.12 мл

Лицето Боја Стап / Тело Боички Сет од 12 шминка за Лицето &засилувач; Тело Од Месечината Креации-0.12 мл

DEN 879.84

Тековен
Во продавницата

СОВРШЕН за ПОЧЕТНИЦИ-и професионалци слично! Подготвен за нанесување директно на лицето или телото, без хаос и без потреба од вештина Деталните дизајни и совршените контури се ветре!. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА - нашите боички за тело базирани на восок се супер лесни за нанесување, се отпорни на пот и отпорни на вода и едноставни за отстранување со марамчиња за шминка. Тие ќе траат цел ден (или ноќ!). БЕЗБЕДНОСТ-еу, Фда И Здравје канада во согласност. Сите бои што се користат Се Тестирани Од Серија Д&Ц. Козметички сертифициран. Парабен и СЛС слободен. Направени во ВЕЛИКА британија. Етика-креации на Месечината производите никогаш не се тестираат на животни. ПОДГОТВЕН ЗА употреба-нема потреба од вода!. Уживајте во Креациите на Месечината' готови за употреба боички за лице и тело за детски забави, фестивали, фетуси, тематски ноќи и многу повеќе! Одлично за почетници и професионалци за сликање лице. Креации на месечината ' врвен квалитет, боички базирани на восок се отпорни на пот и отпорни на вода-затоа очекувајте одлична, долготрајна покриеност со секоја апликација. (Вашите дизајни ќе траат цел ден-или ноќ!). Ослободете ја фантазијата и постигнете го изгледот што го сакате, кога сакате Со Креации На Месечината.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди