.

.

New
Клер Данс и Johnон Легуизамо го потпишаа Autograph - Romeo & Juliet Full Movie Script - Вилијам Шекспир, Баз Лурман, Домашна, Леонардо Ди Каприо, Пол Сорвино, Брајан Денихи, Веј на Карлито,

Клер Данс и Johnон Легуизамо го потпишаа Autograph - Romeo & Juliet Full Movie Script - Вилијам Шекспир,

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Повеќе од 15 години во бизнисот! Молња Брза дневна испорака!. Илјадници ТВ и филмски фотографии, скрипти и постери достапни!. Новиот инвентар се додава редовно!. Секој автограм добиен лично и загарантиран автентичен!. Повеќе од 15 години во бизнисот!. Молња Брза дневна испорака!. Илјадници ТВ и филмски фотографии, скрипти и постери достапни!. Новиот инвентар се додава редовно!. Секој автограм добиен лично и загарантиран автентичен!. Информации за производот : Потпис (и) : Клер Данес, Johnон Легуизамо Големина на артикалот : 8.5 и; x11andquot; Опис на артикалот : Скрипта со целосна филмска страница (автограмирана насловна страница проследена со целата скрипта; 3 дупки и прицврстени дупки) Локација на потпишувањето : додека е надвор во Newујорк (специфични детали што се достапни, на барање) Автентикација : ГМАА сертификат за автентичност ** за која било Предмет што веќе не е овластен Бекет (БАС), можеме ** да ја имаме таа услуга предвидена за дополнителна наплата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди