.

.

New
Богатства на Каролина BB9234CS Сребрена Бантам патка

Богатства на Каролина BB9234CS Сребрена Бантам патка

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Луксузен материјал : Изработен од 100% полиестерски велур, ова божиќно порибување обезбедува кадифен чувство и покажува исклучителна трајност Прекрасен додаток на вашите украси за одмор, направен да трае низ сезоните на радосни прослави. Дарежлива големина : Мерење на околу 18 инчи висока и ширина 11 инчи, нашето Божиќно порибување нуди доволно простор за сите третмани на Дедо Мраз. Неговата значителна големина не гарантира дека не остава подарок. Двострана дизајн : Во кој има празничен дизајн отпечатен од обете страни, нашето Божиќно порибување носи расположи за одмор од секој агол. Без разлика дали е обесен од мантилот или закачалката за порибување, неговиот волшебно дизајнирање останува видлив. Лесна грижа и долготрајно : Нашето Божиќно порибување е практично колку што е убаво. Целосно миење машина, ги одржува своите живописни бои и мека текстура од година во година. Едноставно лежете рамно или закачете се за да се исушите, и подготвено е за следната празнична сезона. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Подароци од сребрена бантам патка, колекционерски патки од сребрена бантам, сребрена бантам патка Божиќна порибување Божиќ. Декоративните градинарски знамиња на Каролина се отпорни на избледени, водоотпорни и мерат приближно 11 1/4 инчи x 15 1/2 инчи. Двострана вертикална градинарска знамиња се совршени за прикажување во вашата градина или двор. Зашиени и печатени во САД, богатствата на Каролина на отворено градинарски знамиња се направени од 2 парчиња материјал што е подебел и потежок од повеќето други знамиња. Лесно префрлете ги вашите знамиња на отворено градина за секој празник и сезона. Знамињата на богатството на Каролина се обоени така што тие се спротивставуваат на бледнее. Нашите декоративни знамиња се вклопуваат во повеќето стандардни градинарски штандови кои се продаваат одделно. Големи приближно 28 во x 40 во знамето на платно куќа отпечатено од двете страни и рачно изработени. Секое знаме содржи јазиче зашиена во ракавот за да се прикачи на горниот дел од столбот за декоративно знаме. Знамињата на куќите на веселата елка се вертикално ориентирани за прикажување на отворено.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди