.

.

New
Функционална јакна на Projob Mens

Функционална јакна на Projob Mens

DEN 1247.20

Тековен
Во продавницата

Материјал : 100% полиестер Ткаенина : руно, меки. Дизајн : обичен. Технологија на ткаенини : Трајни. Материјал : 100% полиестер. Ткаенина : руно, меки. Дизајн : обичен. Технологија на ткаенини : Трајни. Материјал : 100% полиестер. Ткаенина : руно, меки. Дизајн : обичен. Технологија на ткаенини : Трајни. Повлекување на зипска ткаенина, јамка за лична карта, внатрешен патент чувар, армиран лакт, армирани раменици. Манжетна : Прилагодлив, каиш за кука и јамка. Тип на ракав : Долги ракави. Деколте : јака што стои. Ockебови : 2 странични џебови, 1 џеб на градите, поштенски патенти, 2 внатрешни џебови, 2 џебови на ракави. Прицврстување : Двонасочен патент.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди