.

.

New
Тојвиски Минијатури Играчки За Воз Тренираат Играчки 100 Парчиња Пластичен Модел Архитектура Модел Дрвја Модел Дрвја Модел Железнички Дрвја Дрвја Сценографија Арх

Тојвиски Минијатури Играчки За Воз Тренираат Играчки 100 Парчиња Пластичен Модел Архитектура Модел Дрвја Модел

DEN 290.56

Тековен
Во продавницата

ВЕШТАЧКА ПАЛМА ова е пакет од 50 парчиња борови дрвја на иста висина МИНИ ДРВО Совршено За изгледот на вашиот модел пејзаж со допир на зеленило. ПОЛИЦА ЗА КНИГИ ВМЕТНЕТЕ диорама Опремен со багажникот и зелени лисја за реален визуелен ефект. ДИОРАМА може да биде подарок за вашите пријатели, колеги, соученици итн. Пакет Листа 100 х Модел Дрвја Стоки Информации ова е пакет од 50 парчиња бор на иста висина. избрана со багажникот и зелените лисја за реален визуелен ефект. Совршен за изгледот на вашиот модел пејзаж со допир на зеленило. Може да биде и подарок за вашите пријатели, колеџи, соученици итн. Карактеристика-Боја : Зелена. - Материјал : Пластика. - Големина : 4 х 2 х0, 5см. - Ова е пакет од 50 парчиња борови дрвја на иста висина. - Совршено за изгледот на вашиот модел пејзаж со допир на зеленило. - Избрана со багажникот и зелените лисја за реален визуелен ефект. - Може да биде подарок за вашите пријатели, колеџи, соученици итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди