.

.

New
Безалел религиозни молитви за печатење wallидни декор - рачно изработени 11x14 '' Нерасположена христијанска католичка библиска вера духовна уметност постер за сликањ?

Безалел религиозни молитви за печатење wallидни декор - рачно изработени 11x14 '' Нерасположена христијанска католичка

DEN 159.52

Тековен
Во продавницата

Прво го ставаме печатењето во транспарентна вреќа со PE за да спречиме производот да биде влажен од вода или валкана од прашина за време на транспортот Потоа, го ставаме печатењето во вреќата PE помеѓу 2 тврди хартиени табли во специјална торба за пликови со меурчиња за дополнително да спречи оштетување на производот за време на транспортот. ❤ [100% рачно насликано] - Она што ќе го имате не е машинско печатење, туку исклучително вредно, рачно изработено уметничко сликарство за молитви. ❤ [Одлична декорација] - Оваа слика за молитви е совршена за христијаните или католиците да висат во сали, простории за студирање, цркви, простории за дневник, соби за гости, дрвени куќи и помага да ве потсетуваат често да се молите. ❤ [Креативна техника] - Оваа духовна слика користи технологија за печатење на дрво. Оваа античка специјална технологија се користи илјадници години. ❤ [Големина и материјал] - 11x14 '', може да одговара на секоја стандардна рамка 11x14 ''. Ние користиме 160 GSM Art Paper, висококвалитетно мастило не е лесно да се избледи. И да обезбеди пакување со двојна заштита. ❤ [Одлична услуга] - Ако добиете оштетени или неисправни производи, ве молиме известете ни и ветуваме поврат или обновување. (Ние ќе одговориме во рок од 24 часа). ❤ [100% рачно насликано] - Она што ќе го имате не е машинско печатење, туку исклучително вредно, рачно изработено уметничко сликарство за молитви. ❤ [Одлична декорација] - Оваа слика за молитви е совршена за христијаните или католиците да висат во сали, простории за студирање, цркви, простории за дневник, соби за гости, дрвени куќи и помага да ве потсетуваат често да се молите. ❤ [Креативна техника] - Оваа духовна слика користи технологија за печатење на дрво. Оваа античка специјална технологија се користи илјадници години. ❤ [Големина и материјал] - 11x14 '', може да одговара на секоја стандардна рамка 11x14 ''. Ние користиме 160 GSM Art Paper, висококвалитетно мастило не е лесно да се избледи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди