.

.

New
Glarks 240pcs 22-16/16-14/12-10 мерач вилушка Спајд Брза сплит Терминали за приклучоци

Glarks 240pcs 22-16/16-14/12-10 мерач вилушка Спајд Брза сплит Терминали за приклучоци

DEN 289.60

Тековен
Во продавницата

100% нови конектори за изолирани терминали со висок квалитет Пакетот вклучува : Брзо исклучување на конекторите за изолирани конектори на терминали. Количина на пакет : 240 парчиња. Опсег на жица : 22-16 (црвена) / 16-14 (сина) / 12-10 (жолта) A. Избор на - квалитетна обработка на материјали за бакар и ПВЦ, во согласност со стандардите на UL и ROHS. 100% сосема нови висококвалитетни изолирани терминали за приклучоци за приклучоци на пакети Количина : 240 парчиња црвена жица Опсег : 0,5 ~ 1,5мм², A.current = 27 A Опсег на жолта жица : 4 ~ 6mm², A. 60 парчиња (црвена : 20 парчиња, сина : 20 парчиња жолта : 20 парчиња) вилушка Spade M5 - 60 парчиња (црвена : 20 парчиња, сина : 20 парчиња жолта : 20 парчиња) вилушка Спајд М6 - 60 парчиња (црвена : 20 парчиња, сина : 20 парчиња жолта : 20 парчиња) вилушка Spade M8 - - 60 парчиња (црвена : 20 парчиња, сина : 20 парчиња жолта : 20 парчиња) Белешка : За најдобри резултати, користете алатка за кривично дело.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди