.

.

New
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија спална соба мала бела зајак вади ротквица

Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија спална соба мала бела зајак

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

1 Димензии : Рачка : 1.78 во/30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во/8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; Материјал за завртки : 304 не'рѓосувачки челик. Копчињата за економични и практични фиоки отсекогаш биле популарен начин на кој сакате да ги украсите, погодни за врата од фиоки за спална соба, гардероба, врата од кујнски кабинет, шкаф, маси за кревет, расадник, итн. Рачките на фиоките за влечење се извонредно удобни за Допрете, совршено текстуриран, лесен за инсталирање и имајте магичен ефект при украсување на просторија, правејќи да изгледа прилично уметнички, живи и елегантни. Без оглед на кој стил претпочитате, нашите рачки за градите на фиоки се погодни за секој стил на тапацир. Современ, рустикален или кинески стил е совршен додаток на вашиот декор на копчето. getе добиете влечења со фиоки од 4 x, завртки долги 4 x, 4 x пократки завртки, производи со висок квалитет за да го направите вашиот кавга за купување бесплатно. Здраво, добар ден! Сосема нови рачки за фиоки може да се користат како влечења од шкаф, копчињата за кабинети, влечења за фиоки за фустани и рачки во кујната. Нов начин да се распаднат досадни кујни за дневна соба и да се донесе нов живот на стариот мебел.Инсталирање чекори : 1. Пронајдете ја локацијата на таблата каде што сакате да ја монтирате и да вежбате дупка. Потоа, поминете ја завртката низ задниот дел од плочата и затегнете ја завртката на копчето, бидете внимателни кога работите. Ви благодариме за вашето драгоцено време и трпеливост да гледате, ви посакувам се најдобро! Судбината ќе се сретне следниот пат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди