.

.

New
Јонико 14974 1-1/8-инчен дијаметар на рутерот за чистење бит 1/2-инчен Шанк

Јонико 14974 1-1/8-инчен дијаметар на рутерот за чистење бит 1/2-инчен Шанк

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Овој бит на рутерот за чистење на дното има дијаметар на сечење од 1-1/8 "и длабочина на сечење од 5/8" Исто така, се карактеризираат со сечила за состаноци на центарот и 1/2 "Шанк. За рутирање совршено чисти шуплини и проекти за повторно поставување. Индукција за максимална јачина и издржливост. Исечете совршено чиста 1-1/8 "Широки Дадос со бит на рутерот за чистење на дното на Јонико 14974. Двете секачи се среќаваат во центарот на битот што остава зад себе многу чисто рутирана патека. Може да се користи и за расчистување на поголемите области на материјал.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди