.

.

New
СТП Дома 1000 Парчиња. Ви благодариме Налепници 1 инч, Ви Благодариме Налепници За Мал Бизнис, Коверт Печати За Пакување, Картички и Подароци,

СТП Дома 1000 Парчиња. Ви благодариме Налепници 1 инч, Ви Благодариме Налепници За Мал Бизнис, Коверт

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА и КОЛИЧИНА : Тркалезна налепница со дијаметар од 1", 500 етикети по ролна; вкупно имаат 1000 парчиња ВРВЕН КВАЛИТЕТ : се печати на врвен квалитет на вода доказ самолеплива хартија. Лесно за лепење и лупење. ЕЛЕГАНТНО И УНИКАТНО : Одлично за секоја сезона за украсување картички и подароци, велејќи им "благодарам" на пријателите, семејството, клиентите на елегантен начин. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА И СОВРШЕНА ЗА МАЛ БИЗНИС : Погодна за онлајн продавница за малопродажба, супермаркет, продавници за книги. бутици, печете продажба, празнична продажба, Божиќ, Денот на Благодарноста и многу повеќе. Личен допир на покажување на клиентите вашата благодарност ќе му помогне на вашиот бизнис да оди понатаму во денешниот деловен свет. Тоа е совршен начин да додадете личност во вашите пакети и да го развивате вашиот мал бизнис. СИТЕ ПРИЛИКИ : ви Благодариме налепници ги задоволуваат вашите дневни потреби. Најдобро за специјални прилики како Родендени, Свадби, Невестински Тушеви, Подароци и Украси. Големина : 1 Инчен Материјал : Хартија Заврши Тип : Лепило.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди