.

.

New
WYWWDXF Предиво Капчиња Жолта Кошница Рачно Плетени Вештачки Цвеќиња Diy Букет Подарок Дома Декор

WYWWDXF Предиво Капчиња Жолта Кошница Рачно Плетени Вештачки Цвеќиња Diy Букет Подарок Дома Декор

DEN 2912.00

Тековен
Во продавницата

Доволен материјал, Подготвен за ткаење ви овозможува лесно ткаење Сите рачно изработени со капчиња, ќе има некои рачно изработени ознаки (на пример, ќе има мали краеви на конец, малите украси не се целосно симетрични), а големината ќе биде малку поинаква. рачно изработени капчиња кука цвет, во обработката на времето, традиционалниот ракотворби е на работ на истребување, не и машински вез во споредба, има колекција на бутик. 2 стилови, е готов производ, другиот Е САМ, вклучувајќи материјали. Ткајте го срцето во цвеќиња, љубов што никогаш не згаснува, испратете колеги, љубовници, мајки, девојки и направете подароци да станат среќни. Доволен материјал, Подготвен за ткаење ви овозможува лесно ткаење.цвет, Употреба : роденденски подароци, украси за дома, свадбени букети итн.Сите рачно изработени со капчиња, ќе има некои рачно изработени ознаки (на пример, ќе има мали краеви на конец, малите украси не се целосно симетрични), а големината ќе биде малку поинаква. рачно изработени капчиња кука цвет, во обработката на времето, традиционалниот ракотворби е на работ на истребување, не и машински вез во споредба, има колекција на бутик.2 стилови, е готов производ, другиот Е САМ, вклучувајќи материјали.Ткајте го срцето во цвеќиња, љубов што никогаш не згаснува, испратете колеги, љубовници, мајки, девојки и направете подароци да станат среќни.Материјал : Предиво овој производ е материјален сет, кој содржи предиво и едноставно алатки.Комплетот за материјали содржи предиво што треба да се користи и едноставна алатка за капчиња .Спакувани вклучуваат : 1 / Многу х Рачно плетени предиво букет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди