.

.

New
YGM персонализиран декор LED ноќно светло светло светло за букви, обичај дрвено врежано име wallидно светло, 26 букви сопствено име дрво ноќни светла за деца деца бебе сп?

YGM персонализиран декор LED ноќно светло светло светло за букви, обичај дрвено врежано име wallидно светло,

DEN 143.84

Тековен
Во продавницата

Персонализирана сопствена wallидна светлина : Чекор 1 : Кликнете на "Прилагодете сега" од десната страна; Чекор 2 : Внесете ги вашите информации за гравура, проверете го вашиот правопис; Чекор 3-додајте до количката Обични LED светла за букви : Нашата буква ноќна светлина е изработена од дрво, LED светло за заштеда на енергија, не само што може да виси на wallидот, туку и да застане на масата. Ние ви нудиме прилагодена функција за име, секоја слатка буквата ламба може да биде врежана со името или текстот што го сакате (во рок од 8 карактери), се разбира, можете да прилагодите и најразлични различни букви и да ги комбинирате во значењето што сакате Изразувајте, на пример, омажи се за мене, среќен роденден, те сакам, среќен Божиќ, итн. Резба со срце, оригиналност : Секоја од вашите персонализирани LED ноќни светла е рачно изработена од нас. Нашите занаетчии ќе ја почувствуваат вашата loveубов кон неа /тој додека додека се додека резба внимателно. Дрвото што го избираме е природен материјал, по третман со антикорозија, не е лесно да се пробие и деформира, и е повеќе еколошки. Со LED ноќната светлина, меката светлина продира во целата просторија, што ги прави луѓето да се чувствуваат опуштено, удобно, топло и мирно. Посебно значење на писмото : Во овој свет, сите се уникатни, и секоја буква има свое уникатно значење. На пример, а- прифати, верување, е-уживајте, f- слобода, l- loveубов, w- чекање, y- копнее? За да дознаете повеќе за значењето на буквите, погледнете го описот на производот подолу? не е само буквата ламба, туку и посебно значење прилагодено од вас. Материјали за природна заштита : Целото тело на ноќната ламба е изработено од дрво. Дрвото е вистински материјали без природно загадување што ја прави wallидната светлина се чувствува помека, помазна, потрајно.usb врска (адаптерот не е вклучен). Персонализирана сопствена wallидна светлина : Чекор 1 : Кликнете на "Прилагодете сега" од десната страна; Чекор 2 : Внесете ги вашите информации за гравура, проверете го вашиот правопис; Чекор 3-додајте до количката. Обични LED светла за букви : Нашата буква ноќна светлина е изработена од дрво, LED светло за заштеда на енергија, не само што може да виси на wallидот, туку и да застане на масата. Ние ви нудиме прилагодена функција за име, секоја слатка буквата ламба може да биде врежана со името или текстот што го сакате (во рок од 8 карактери), се разбира, можете да прилагодите и најразлични различни букви и да ги комбинирате во значењето што сакате Изразувајте, на пример, омажи се за мене, среќен роденден, те сакам, среќен Божиќ, итн. Резба со срце, оригиналност : Секоја од вашите персонализирани LED ноќни светла е рачно изработена од нас. Нашите занаетчии ќе ја почувствуваат вашата loveубов кон неа /тој додека додека се додека резба внимателно. Дрвото што го избираме е природен материјал, по третман со антикорозија, не е лесно да се пробие и деформира, и е повеќе еколошки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди