.

.

New
Pantsенски панталони за јога за подигање во Лавенто - хеланки со високи половини со џебови за жени

Pantsенски панталони за јога за подигање во Лавенто - хеланки со високи половини со џебови за жени

DEN 415.84

Тековен
Во продавницата

75% најлон, 25% спандекс Еластично затворање. Fit : 30 "Inseam, високи половини, поставени преку колкот и бутот. Чувството : Ултра истегнување и мазно меко, не-проследување. Перформанси : Четиристраден истегнување, дишење и потк. Мал еластичен опсег, испуштено од коленото до полите, faux предни џебови и 2 вистински џебови за грб. Најдобро за : Јога, пилатес, дневна, работа, патување, дружење, случајно или вечно носење. Соодветното : 30 "inseam, високо -Семи на половината, вклопена преку колкот и бутот. Чувството : Ултра истегнување и мазно меко, малку четкано, не-проследување. Перформанси : Четиристрајно истегнување, дишење и поттикнување на пот, доказ за сквоти. Карактеристики : Широк лента за половината со мала еластична лента, испуштете од коленото до полите, лажни предни џебови и 2 вистински џебови на грбот. Најдобро за : јога, пилатес, дневна, работа, патување, дружење, случајно или вечно носење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди