.

.

New
Х-Кутија-Серија-И Налепници За Кожа Налепница Целосно Тело Винил Покритие За Мајкрософт Х-Кутија-Серија-С Конзола И Контролори - Битка Војна

Х-Кутија-Серија-И Налепници За Кожа Налепница Целосно Тело Винил Покритие За Мајкрософт Х-Кутија-Серија-С Конзола

DEN 1587.20

Тековен
Во продавницата

Доаѓа спакувано во елегантен плик за да обезбеди најдобра заштита Изберете помеѓу различни дизајни понудени.Зошто да имате кожа на вашата конзола? ● Обезбедете најдобра заштита од прашина, течност, гребнатини и гребнатини. Нашите дизајни ја прават вашата конзола да се истакнува и да изгледа уникатно. Секогаш може да се отстрани и замени без да се остави парче од Галаксијата. Содржина на пакетот : 1 х-кутија-серија-с Кожа2 х-кутија-серија-с Чекори За Инсталација На Кожата : ① Избришете ја х-кутијата-серија-с Со крпа за да отстраните прашина. ② Кора од леплива хартија полека од работ. ① Порамнете ги рабовите на кожата со х-кутијата-серија-с . ● Држете се полека и користете го палецот или картичката за да ги истуркате воздушните меури. Повторете со контролориуслуга За клиенти : ние сме секогаш тука да помогнеме. Слободно испратете ни порака за какви било грижи или прашања.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди