.

.

New
Замена на батеријата За Worx Brushless Влијание 20V Max Вежба, WA3527, WX152, WX152. 1, WX152. 2, WX152. 3, WX156, WX156. 1, WX373 Дел НЕ WA3527, W3539, WX156

Замена на батеријата За Worx Brushless Влијание 20V Max Вежба, WA3527, WX152, WX152. 1, WX152. 2, WX152. 3, WX156,

DEN 1320.48

Тековен
Во продавницата

Капацитет : 5000m Ah / 80 Димензија : 109. ние нудиме едномесечна бесплатна замена или целосна наплата доколку се појават проблеми со производот. Капацитет : 5000m Ah / 80. Димензија : 109. ние нудиме едномесечна бесплатна замена или целосна наплата доколку се појават проблеми со производот. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носејќи се што е именувано БАТЕРИИ. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција Во Америка, Азија, Европа, Блискиот Исток и Океанија, особено за Сад и Канада .- Компатибилен Модел : Worx Brushless Impact 20v MAX Drill WORX W3527 WRX WX152 WX152. 3 WORX WX156 WOX WX156. 1 WORX WX373 - Компатибилен Број На Дел Од Батеријата : WORX WA3527 WOX WA3539 WORX WX156-Ro HS одобрени за токсични бесплатни.- СЕ И ИСО9001 Сертификат за обезбедување на квалитет.Совети Пред Купувањетополнете внимателно потврдете го компатибилниот модел и бројот на делот од батеријата пред да го купите. Ако не сте сигурни, ве молиме испратете ни е-пошта со вашите детали за батеријата или слики, ние ќе ви дадеме професионални предлози.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди