.

.

New
5 ПАРЧИЊА Сам Прототип Хартија Пхб Универзална Табла 5х7 см 5х7 см 5х7см 5х7см 5Х7 ДИИ Електронски За Табла За Модули ЗА ТОЧКА ДО Точка САМ

5 ПАРЧИЊА Сам Прототип Хартија Пхб Универзална Табла 5х7 см 5х7 см 5х7см 5х7см 5Х7 ДИИ Електронски За Табла За

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

5 ПАРЧИЊА DIY Прототип Хартија Pcb Универзална Табла 5x7 cm 5x7 cm 5x7cm 5x7cm 5x7 Diy Електронски За Модул Одбор За Точка До Точка DIY За точка ДО точка САМОСТОЈНО лемење 2. Материјал : Еднострана Бакарна ПХБ 3. Дупка Диа : околу 1мм 4. Дупка теренот : стандард 2. Димензија : Вклучен Е Пакет од 5х7 см : 5 парчиња 5 х 7 См САМОСТОЈНА Прототип Хартија Пхб Универзална Табла Нова.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди