.

.

New
Мала фиока за единечна складирање во Колорадо, природна

Мала фиока за единечна складирање во Колорадо, природна

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Тип на производ : Играчки и игри Димензија на пакетот на артикалот : 30,5 "L x 9. Тежина на пакет на артикли : 24,0 фунти. Земја на потекло : Соединетите Држави. Тип на производ и игри. Димензија на пакет на артикли : 30,5" L x 9. Точка за ставка. Тежина на пакет : 24,0 фунти. Земја на потекло : Соединетите држави. Овие фиоки се на тркала, така што лесно се тркалаат и излегуваат под нашите табели за игра (точка #31 или #41).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди