.

.

New
Акварел во боја на Виндзор и Newутн 5мл 24 сет на боја

Акварел во боја на Виндзор и Newутн 5мл 24 сет на боја

DEN 1887.84

Тековен
Во продавницата

Тежина на пакет : 0,308 кг Број на модел на артикал : 18809824. Возрасна група : дете. Тип : единечна ставка. Тежина на пакет : 0,308 кг. Број на модел на артикал : 18809824. Возрасна група : дете. Тип : единечна ставка. Производот на потписот Виндзор и Newутн го сакаа професионалците уште од тоа време. Луѓето кои ја користат оваа боја на акварел никогаш нема да можат да им кажат на луѓето колку е одлично. Честопати ги слушаме имињата на акварел Виндзор и Newутн. Најмногу слушнато за оваа репутација е „убава боја“. Без губење на бојата дури и кога разредените и неверојатните бои не се репутација. Цевката е погодна кога сакате да насликате голема површина, а цврстата форма е погодна за носење за скицирање на отворено.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди