.

.

New
Seass Faucet Mixer Mixer Barker Hot Thot and Taps Taps Taps Кинески змеј суета мијалник за миење садови за миење садови

Seass Faucet Mixer Mixer Barker Hot Thot and Taps Taps Taps Кинески змеј суета мијалник за миење садови за

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Произведени миксери со басен Мулти-ниво на електропланирање, без 'рѓа кога се користи стара. Поправете ја основата, стабилна како планината Таи без да се тресете. Топла и ладна двојна контрола, мазно отворање и затворање. Здрава тапа, уживајте во чист живот. Произведени миксери со басен.Малти-ниво на електро-ниво, без 'рѓа кога се користи старо.ФИКС основата, стабилна како планината Таи без да се тресе. И и ладна двојна контрола, мазно отворање и затворање. Месинг : како што се прикажува сликата, пакетот е вклучен : 1 *Faucetnotes : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артикалот прикажана на фотографии може да се прикажува малку поразлична од реалниот предмет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди