.

.

New
Снабдување со забави на ollолитис и Ко | Мировни и loveубовни насмевка коктел салфетки | Одлично за пролет, тушеви за бебиња, невестински тушеви, украси за настани и род?

Снабдување со забави на ollолитис и Ко | Мировни и loveубовни насмевка коктел салфетки | Одлично за пролет, тушеви

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Пакетот содржи 20 салфетки за хартија Секоја салфетка мери приближно 5 инчи. Не безбедно за употреба на микробранови. Пакетот содржи 20 салфетки за хартија. Секоја салфетка мери приближно 5 инчи. Не безбедно за употреба на микробранови. Groovy бебе! Нашата колекција за мир и loveубов што не треба да се сака за оваа модерна, чудна колекција? Помеѓу мирот, loveубовта и Дејзи ги дизајнира опциите за мешање и совпаѓање на овие ретро-шик парчиња се бесконечни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди