.

.

New
6 компјутери летачки прстен комбо пакет спортски аеро про дискови, прстени и бумеранги - играчки со лесни спортови на отворено за деца и возрасни

6 компјутери летачки прстен комбо пакет спортски аеро про дискови, прстени и бумеранги - играчки со лесни спортови на

DEN 1017.60

Тековен
Во продавницата

6 дискови за летање : Делукс пакет пакет од 6 различни стилови на летачки силиконски спортски дискови Вклучува : 2 прстени и 4 различни бумеранги. Boomerangs : Boomerangs летаат низ воздухот пред да се вратат! Експериментирајте со вашите агли на лансирање и висина за да го усовршите точниот лак на летот назад кон вас!. Меки материјал : Меки гумени рабови за удобни улоги - нема да боли ако се врати премногу брзо и ќе чука во вас. Лесно за фрлање : високи перформанси, трајни и патувања на долги растојанија. Отворениот центар ви овозможува да го персонализирате вашиот стил на фрлање и фаќање. Забава на отворено : Одлична колекција за игри со улов, како што се Ultimate Frisbee, Disc Golf, или кој било отворен стил на слободен стил, игра во дворот, паркот или училишното игралиште. 6 дискови за летање : Делукс пакет пакет од 6 различни стилови на летачки силиконски спортски дискови. Вклучува : 2 прстени и 4 различни бумеранги. Boomerangs : Boomerangs летаат низ воздухот пред да се вратат! Експериментирајте со вашите агли на лансирање и висина за да го усовршите точниот лак на летот назад кон вас!. Меки материјал : Меки гумени рабови за удобни улоги - нема да боли ако се врати премногу брзо и ќе чука во вас. Лесно за фрлање : високи перформанси, трајни и патувања на долги растојанија. Отворениот центар ви овозможува да го персонализирате вашиот стил на фрлање и фаќање. Забава на отворено : Одлична колекција за игри со улов, како што се Ultimate Frisbee, Disc Golf, или кој било отворен стил на слободен стил, игра во дворот, паркот или училишното игралиште. Пакет пакет различни дискови за летање, прстени и бумеранги за бесконечна забава на отворено! Овие високи перформанси, прекрасни флаери се идеални за играчи од сите возрасти. Лесно се фрла, дизајниран и за деца и за возрасни, па дури и за кучиња! Произведен од издржлив пластичен прстен со мек гумен перница за удобни улоги. Пробајте различни и обликувани летачки прстени и бумеранги или дајте им како забави или подароци! Уживајте во часови на забава на отворено со вашето семејство и пријатели, развијте координација на рацете и ги одржува децата во движење!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди