.

.

New
Дами Детска Безбедност Заштита На Мрежата Ограда Мрежни Мрежи мрежа За Балкон Банистер Скалило Игралиште 5мм5см Носат Антикорозивни Погодни За Скалила Балкон Проз

Дами Детска Безбедност Заштита На Мрежата Ограда Мрежни Мрежи мрежа За Балкон Банистер Скалило Игралиште

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

●Мултифункционални рачно ткаени нето спецификации : дебелина на јаже 5мм, нето растојание 5см Различни големини може да се прилагодат. ●Најлонска ткаенина, површината на решетката има висока цврстина на истегнување, а двојната игла нема мрежа со јазли, така што мрежата има силна отпорност на удар. ●Издржливата безбедносна мрежа обезбедува безбедна средина за игри за деца на оградата. Заштитете ја безбедноста на децата, миленичињата или играчките. Белата мрежа може да се набљудува по волја. ●Користете сцена : погоден за скали, балкони, украси, виси облека, ѕидови за фотографии, градинки, огради на стадиони, тавански мрежи, мрежи за заштита на растенија, мрежи за заштита на мачки, мрежи за тунели, мрежи за блокирање животни, мрежи за бебиња отпорни на пад , мрежи за изолација на миленичиња, мрежа за безбедност На Деца и многу други намени. Потсетник за безбедност на мрежата на оградата : ве Молиме редовно проверувајте ја безбедносната мрежа за да спречите безбедносни опасности предизвикани од различни надворешни или човечки фактори и заменете ја навреме за да ја заштитите личната безбедност на децата. ●Мултифункционални рачно ткаени нето спецификации : дебелина на јаже 5мм, нето растојание 5см. Различни големини може да се прилагодат. ●Најлонска ткаенина, површината на решетката има висока цврстина на истегнување, а двојната игла нема мрежа со јазли, така што мрежата има силна отпорност на удар. ●Издржливата безбедносна мрежа обезбедува безбедна средина за игри за деца на оградата. Заштитете ја безбедноста на децата, миленичињата или играчките. Белата мрежа може да се набљудува по волја. ●Користете сцена : погоден за скали, балкони, украси, виси облека, ѕидови за фотографии, градинки, огради на стадиони, тавански мрежи, мрежи за заштита на растенија, мрежи за заштита на мачки, мрежи за тунели, мрежи за блокирање животни, мрежи за бебиња отпорни на пад , мрежи за изолација на миленичиња, мрежа за безбедност На Деца и многу други намени. Потсетник за безбедност на мрежата на оградата : ве Молиме редовно проверувајте ја безбедносната мрежа за да спречите безбедносни опасности предизвикани од различни надворешни или човечки фактори и заменете ја навреме за да ја заштитите личната безбедност на децата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди