.

.

New
Заштитник на екранот за Sony Xav-Ax5000-Cleartouch Crystal, HD филмска кожа-штитови од гребнатини за Sony XAV-Ax5000, Sony XAV-Ax5000, XAV-AX7000, XAV-AX3000

Заштитник на екранот за Sony Xav-Ax5000-Cleartouch Crystal, HD филмска кожа-штитови од гребнатини за Sony XAV-Ax5000,

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Ултра-високата визуелна транспарентност од 99% произведува живописни бои ? [Јачина и стабилност] направена од високо-одделение термопластика дизајнирана за издржливост; Cleartouch Crystal го штити вашиот екран од гребнатини и прашина. ? [Исчистете] Врски за лепило за лепило совршено на вашиот екран и никогаш нема да остават леплива остаток по лупењето. ? [Вклучен] Секој пакет содржи 2 заштитници на кристалниот екран Clear Touch за вашиот XAV-AX5000, картичка за апликатори Clear Touch и крпа за чистење на микрофибер. [Ве молиме, ве советувате] на специјалното лепило со низок так е потребно малку време за целосно да се придржуваат околу рабовите и кога ќе се случи, празнините на воздухот се расчистуваат. Празнините ќе исчезнат за околу 2 дена по редовната употреба. Ултра-високата визуелна транспарентност од 99% произведува живописни бои. ? [Јачина и стабилност] направена од високо-одделение термопластика дизајнирана за издржливост; Cleartouch Crystal го штити вашиот екран од гребнатини и прашина. ? [Исчистете] Врски за лепило за лепило совршено на вашиот екран и никогаш нема да остават леплива остаток по лупењето. ? [Вклучен] Секој пакет содржи 2 заштитници на кристалниот екран Clear Touch за вашиот XAV-AX5000, картичка за апликатори Clear Touch и крпа за чистење на микрофибер. [Ве молиме, ве советувате] на специјалното лепило со низок так е потребно малку време за целосно да се придржуваат околу рабовите и кога ќе се случи, празнините на воздухот се расчистуваат. Празнините ќе исчезнат за околу 2 дена по редовната употреба. Чувајте го вашиот екран чист со Cleartouch Crystal на Boxwave, лидерот на индустријата во заштитата на екранот. Нашиот иновативен материјал за чистење на екранот обезбедува максимална заштита на екранот додека ја зачувувате кристално чистата оптичка јасност. Екранот на вашиот XAV-Ax5000, исто така, ќе биде заштитен од прашина и штетни гребнатини. Изработени со цврст, квалитетен дво-слој филм, нашиот Cleartouch Crystal е дизајниран со прецизност за да одговара на точните димензии на вашата сакана XAV-AX5000.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди