.

.

New
САЛАТА Луѓе Женски Високи Половини Трчање Шорцеви Со Лагер Атлетски Пешачење Тренингот Шорцеви Поштенски Џебови

САЛАТА Луѓе Женски Високи Половини Трчање Шорцеви Со Лагер Атлетски Пешачење Тренингот Шорцеви Поштенски

DEN 588.80

Тековен
Во продавницата

Увезени Повлечете го затворањето. Широк Појас Со висок Струк : Шорцевите За Трчање со мазен Еластичен Појас обезбедуваат контрола на стомакот и нудат перформанси со ниско триење, се одржуваат на место и нема да се навиваат, ве одржуваат удобно за време на вежбањето. Корисен џеб : Шорцеви За Вежбање со заден џеб со патент и двостран џеб за чување на вашите најважни работи. Дизајнот на повеќе џебови е дизајниран да обезбеди поголема погодност за вашите спортови. Вградена постава : Шорцевите За Трчање со обложена мрежа, која нуди удобност и дишење, додека подобро спречува триење и триење. Брза Сува Ткаенина : Шорцевите за Трчање се изработени од врвна 4-насочна растеглива ткаенина, која има одлични карактеристики за дишење и отстранување на влага. останете суви кога вежбате без да се чувствувате затнат. Прилики : Надворешниот слој со страничен сплит дизајн нуди поширок опсег на движења, совршен за трчање, јога, тренинг, одбојка, бејзбол, вежбање, теретана, фитнес, џогирање или како секојдневно носење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди