.

.

New
Снимбена закачалка за гардероба, прилагодлива 510-1150мм, решетката за складирање на гардероба за прачки за плакари, ефикасно заштеда на простор, со носење 30 килограми

Снимбена закачалка за гардероба, прилагодлива 510-1150мм, решетката за складирање на гардероба за прачки за

DEN 3428.16

Тековен
Во продавницата

Capaspate Capital : Оваа шина за влечење гардероба е главно направена од алуминиумска цевка, која е цврста и издржлива и има најголем капацитет за лежиште ➤ Бесплатно прилагодување : Поради неговиот телескопски дизајн, ширината на цевката може да се прилагоди, што го прави идеален избор за гардероби. ➤ Интелегентен дизајн : Прилагодливата железничка облека за влечење усвојува систем на пневматски тампон; Раката нежно ќе се врати на високо место. Лесно за склопување, вклучувајќи ги сите завртки и додатоци, не се потребни други алатки. Spaceивеј простор : Повлекувањето на слајдовите шини на гардеробата е многу погодно за целосно користење на просторот во гардеробата. Направете целосна употреба на височини и зачувајте простор за плакарот. ➤ Мултифункционално : Додадете дополнителен простор за виси за продавници за малопродажба, бутици за ткаенини, резиденции, студија или сали за танцување. Идеално за спални соби, плакари и гардероби. Capaspate Capital : Оваа шина за влечење гардероба е главно направена од алуминиумска цевка, која е цврста и издржлива и има најголем капацитет за лежиште. ➤ Бесплатно прилагодување : Поради неговиот телескопски дизајн, ширината на цевката може да се прилагоди, што го прави идеален избор за гардероби. ➤ Интелегентен дизајн : Прилагодливата железничка облека за влечење усвојува систем на пневматски тампон; Раката нежно ќе се врати на високо место. Лесно за склопување, вклучувајќи ги сите завртки и додатоци, не се потребни други алатки. Spaceивеј простор : Повлекувањето на слајдовите шини на гардеробата е многу погодно за целосно користење на просторот во гардеробата. Направете целосна употреба на височини и зачувајте простор за плакарот. ➤ Мултифункционално : Додадете дополнителен простор за виси за продавници за малопродажба, бутици за ткаенини, резиденции, студија или сали за танцување. Идеално за спални соби, плакари и гардероби. ♥♥♥ Добредојдовте во нашата продавница ♥ Оваа гардероба со лизгање може да се инсталира во гардеробата за да се искористи поголемиот простор. ♥ Снимниот дизајн е погоден за виси или пакување облека. ♥ Подигање и спуштање на закачалка за облека, не Потреба за мала столица, многу е погодно да се стави облека во висок кабинет ♥ Просторот за плакари може да складира алатки, да направи целосна употреба на просторот ♥ Двојно амортизација на тампон, автоматски скок, прилагодлива широчина за да се собере паѓачката железница доаѓа со сите Додатоци со 24 завртки и хексадецимален клуч, можете да ги инсталирате за 15 минути според упатствата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди