.

.

New
СИНДЕР БИБЕ ДЕЦА момчиња Лекари, слатки чевли за новороденчиња, патики од Превлакерпу, совршени за крштевање/ползи/свадба

СИНДЕР БИБЕ ДЕЦА момчиња Лекари, слатки чевли за новороденчиња, патики од Превлакерпу, совршени за крштевање/ползи/свадба

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Одлично за пешаци за почетници , Материјал : Синтетичка кожа, гума ѓон. Не-лизгачки ѓон, затворање на чипка. Мек ѓон за удобност и заштита. Боја : црна, кафеава, темно сина, бела. Дајте поддршка на нозете на бебето и помогнете им да научат да одат на подобар начин. Флексибилниот и лесен гума што не се лизга, им овозможува на бебињата да играат безбедно на земја. Удобната, дишечка памучна обвивка ги одржува нозете на бебето удобно цел ден. Горниот дизајн на вештачка кожа е модерен и го прави бебето послатко и шармантно. Погодно за сите прилики. Мерење на предметот за големината, може да биде различно 2-3см. За бојата на сликата ги прикажува вистинските артикли без посебна обработка. Но, бојата и осветленоста може да се разликуваат малку заради различни компјутерски монитори или други фактори. Вашето разбирање ќе биде високо ценето!. Пакет вклучуваат : 1 пар патики на мали деца. Горна лекари - Оваа ставка за бебиња за бебиња, изработени од висококвалитетна синтетичка кожа, издржлива и безбедна за бебињата први чевли за одење. Тие се совршени за сите денови на носење, совршени за девојчиња за бебиња, први чевли за одење. Поставена памучна обвивка-ОВОЈ БЕБИ МОКАСИНИ чевли е безбедност и еколошки, мека памучна обвивка, совршена за употреба на отворено во затворено новороденче, чувајте ги нозете на бебињата цел ден удобно, многу лесен за и надвор за момчиња и девојчиња. Меки стапала за развој на стапалата-БАБИ пријатна мека единствена пред-вакерска мека единствена креветче за креветчиња за деца бебиња за новороденчиња. Лесен и флексибилен ѓон може да промовира природно движење и развој на стапалото, нивното стапало е заштитено од нашето бебе чевли за први одење. Лесно вклучено и исклучување- чевли за девојчиња за девојчиња, лесно може да се облечат, лесно се соблекуваат и продолжуваат. Најдобар подарок-Најдобри подароци за новородени момчиња за девојчиња, чевли за креветчиња е супер мека, удобна и пријатна, одлична за фустанат празничен чевли или може да се носи случајно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди