.

.

New
Лудило 3 парчиња Ноќта на вештерките Спајдер Веб веб -украси за пајаци 276 Голем пајак веб 59 гигант пајак 49 Биг пајак затворен отворен за Ноќта на вештерките украси за

Лудило 3 парчиња Ноќта на вештерките Спајдер Веб веб -украси за пајаци 276 Голем пајак веб 59 гигант пајак 49

DEN 1268.80

Тековен
Во продавницата

Лесен за ракување и украс Белиот гигант пајак веб : рачно изработен врзувачки јазол, траен пајак за веб -украси на отворено за Ноќта на вештерките. Живописен црн пајак за украс на отворено за Ноќта на вештерките : Свиткан пајак имаат долги и флексибилни нозе. Гигант и супер вредност : Лудило 2022 Сет за украси на Ноќта на вештерките, вклучувајќи ги и 2 парчиња пајаци за Ноќта на вештерките (59 " + 49") и 1 ПЦ За да создадете застрашувачка атмосфера, голем хит за тематска забава за Ноќта на вештерките, вие ја заслужувате! на терор. Висат за Ноќта на вештерките, пајакот на вештерките, пајакот на Ноќта на вештерките на таванот, тревникот, дворот, предниот трем, канцеларијата, внатрешен двор, масата, столот, прозорецот, wallидот, вратата, прозорецот, училницата, КТВ, бар, да ги испуштите соседите и пријателите! До декор и издржливо : 2 парчиња црни нејасни пајаци, изработени од премија не-четка со метална жица, нозе лесно да се наведнуваат во различни пози. Голем пајак веб со кука беше направен од крпа што го направи склопот лесен за инсталирање. Голем пајак Ноќта на вештерките Декорациите издржат ветрови, силниот дожд сè уште се држи добро. Повторно може да се користи за следниот Ноќта на вештерките. Идеални украси на отворено за Ноќта на вештерките : гигантски пајаци веб -украси Ноќта на вештерките пајак совршен за украси на отворено за Ноќта на вештерките, декор на затворен простор за Ноќта на вештерките, прогонуван декор на куќа. Ноќта на вештерките на вештерките на вештерките носат тони забава за декор за забави за Ноќта на вештерките, карневал, маскарада, парада, костумска забава, прогонувана декорација на куќи и трик-или-третирање. Мора да имате за Ноќта на вештерките : Нашите украси за Ноќта на вештерките, пајакот, пајакот на пајакот добро се совпаѓа со жиците на вештерките, тиквата, лилјаците реквизити, гробиштата. Плачиња за Ноќта на вештерките, пајакот и декоративниот пајак веб -идеален како материјал за забава за Ноќта на вештерките, приказ на Ноќта на вештерките, подароците за Ноќта на вештерките, реквизитите на Ноќта на вештерките. Одличен додаток на креативниот декор на Ноќта на вештерките. Гигант и супер вредност : Лудило 2022 Сет за украси на Ноќта на вештерките, вклучувајќи ги и 2 парчиња пајаци за Ноќта на вештерките (59 " + 49") и 1 ПЦ За да создадете застрашувачка атмосфера, голем хит за тематска забава за Ноќта на вештерките, вие ја заслужувате! на терор. Висат за Ноќта на вештерките, пајакот на вештерките, пајакот на Ноќта на вештерките на таванот, тревникот, дворот, предниот трем, канцеларијата, внатрешен двор, масата, столот, прозорецот, wallидот, вратата, прозорецот, училницата, КТВ, бар, да ги испуштите соседите и пријателите! До декор и издржливо : 2 парчиња црни нејасни пајаци, изработени од премија не-четка со метална жица, нозе лесно да се наведнуваат во различни пози.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди