.

.

New
Евергрин Бафало Проверете го зајачето Градина Градина Бурлап знаме- 12,5 x 18 инчи на отворено декор за домови и градини

Евергрин Бафало Проверете го зајачето Градина Градина Бурлап знаме- 12,5 x 18 инчи на отворено декор за

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Мерки 12,5 x 18 инчи Прославете го Велигден во рустикален стил со ова знаме за градинарско знаме за градинарски буни. Против позадина на дрвена ограда, овој дизајн има порака „Велигденски благослови“ и карирано зајаче во украсен венец од гранчиња. Дел од нашата колекција на знамето на бутик бутик, ова знаме е средна тежина со меко чувство. Уметничките дела се пренесуваат на топлината на нашиот полиестерски материјал за корап за да понудат брилијантна боја и не-фреј-издржливост. Знамето е непроирно (не-транспортно) и не осветлува на сончевата светлина. Понудете го на гостите стилски велигденски добредојде со ова знаме за градинарски прозорец за зајаче, градинарски бурлап. Ова градинарско знаме има црно -бело карирано зајаче во рамките на гранчето украсено со шарен лак, велигденски јајца и меки флорали. Над венецот, пораката „Велигденски благослови“ е сигурно да ги загрее срцата на секој минувач. Ова знаме на бутикот Burlap е изработено од ткаенина со средна тежина, мека полиестерска бурап, која има изглед и чувство на вистински бура. Уметничките дела се пренесуваат топлина од двете страни на текстурата ткаенина за да се создаде природен, изработен изглед. Поли-бурап е издржлив и водоотпорен материјал што нема да избледи или се расправа по континуираната употреба. Сите знамиња, исто така, имаат ракав на врвот за употреба со која било стандардна знаме или штанд, продадени одделно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди