.

.

New
Гаража-Pro резервна копија на камерата компатибилна со 2014-2015 Honda Accord-HO1960101

Гаража-Pro резервна копија на камерата компатибилна со 2014-2015 Honda Accord-HO1960101

DEN 623.84

Тековен
Во продавницата

Гаража-Pro JCWRH51070005 GP Карактеристики : Продадени индивидуално, Тип на конектор : жична, обоена камера, Тип на камера : Вграден, линии за далечина, водоотпорен, агол на откривање : 130 степени Го заменува бројот на ОЕ : 39530 T2 AA71. Заменува број на делови : HO1960101. Висококвалитетна, директно вклопување во резервна камера за замена на OE, со бесплатна 1-годишна неограничена гаранција за гаранција на километражата на предмети за гаража-Pro. Гаража-Pro JCWRH51070005 GP Карактеристики : Продадени индивидуално, Тип на конектор : жична, обоена камера, Тип на камера : Вграден, линии за далечина, водоотпорен, агол на откривање : 130 степени. Го заменува бројот на ОЕ : 39530 T2 AA71. Заменува број на делови : HO1960101. Висококвалитетна, директно вклопување во резервна камера за замена на OE, со бесплатна 1-годишна неограничена гаранција за гаранција на километражата на предмети за гаража-Pro. Произведено од високо квалитетен материјал за инсталирање; го заменува стариот или оштетен дел, ова е OE замена за точката, е најмногу бренд за вашиот стар, истрошен или оштетен фабрички дел! Овој дел за замена на врвен квалитет е направен за да му дадете на вашиот автомобил, камион и SUV тој оригинален фабрички изглед и Изведба достапни за различни апликации, нашиот дел од Гаража-Про сигурно ќе одговара на вашето возило доаѓа со 1-годишна неограничена километража! Секој едноставно не може да успее со употреба на гаража-про! Гаража-Про дефинитивно ќе ве занесе, како и вашето возило почнувајќи со вашето прво купување! Одговара на следниве возила : 2014-2015 Honda Accord.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди